Rochime
Vintage Knot Pendant Necklace | Silver Necklace
Regular price
$49.00
Sale price
$49.00
Regular price
$0.00
Unit price
per
Every order comes with one complimentary branded gift box .
SKU: zj33993
Couldn't load pickup availability
- Gift Packaging
- 30 day free returns
- Sustainably Made
- Ships within 48 hours
Description
Description
| Model Number | zj33993 |
| Material Type | 925 Sterling Silver |
| Weight | 4.1g |
| Plating | 18K Gold Plated |
| Main Stone | / |
| Detail Size | 45cm |
| Color | Yellow gold color |
| Stock | Ready to ship |
| Place Of Origin | Guangzhou,China |
Care instructions
Care instructions
Care instructions for silver jewelry
Crafted from 925 sterling silver, Rochime jewelry is made to last with proper care.Avoid water, chemicals, and sweat, and store your pieces in a dry, airtight place when not in use.
Delivery and return
Delivery and return
Deliveries
- Orders ship within 48 business hours.
- Enjoy free shipping on orders over $499.
- We offer a 30-day free return or exchange for any quality issues.
Secure Checkout with
Notify me
Get notified when this product is back in stock!
Vintage Knot Pendant Necklace | Silver Necklace
- 45cm
Regular price
$49.00
Sale price
$49.00
Regular price
$0.00
Unit price
per
Vintage Knot Pendant Necklace | Silver Necklace
Regular price
$49.00
Sale price
$49.00
Regular price
$0.00
Unit price
per