Rochime
Cushion Cut Yellow Gemstone Studs | Silver Earrings
Regulärer Preis
$49.00
Verkaufspreis
$49.00
Regulärer Preis
$0.00
Stückpreis
pro
Every order comes with one complimentary branded gift box .
Artikelnummer: ze39938
Abholverfügbarkeit konnte nicht geladen werden
- Gift Packaging
- 30 day free returns
- Sustainably Made
- Ships within 48 hours
Description
Description
| Model Number | ze39938 |
| Material Type | 925 Sterling Silver |
| Weight | 1.5g |
| Plating | Rhodium Plated |
| Main Stone | 5A Zircon |
| Detail Size | Main Stone: 6*6mm (1ct) |
| Color | White gold color |
| Stock | Ready to ship |
| Place Of Origin | Guangzhou,China |
Care instructions
Care instructions
Care instructions for silver jewelry
Crafted from 925 sterling silver, Rochime jewelry is made to last with proper care.Avoid water, chemicals, and sweat, and store your pieces in a dry, airtight place when not in use.
Delivery and return
Delivery and return
Deliveries
- Orders ship within 48 business hours.
- Enjoy free shipping on orders over $499.
- We offer a 30-day free return or exchange for any quality issues.
Secure Checkout with
Notify me
Lassen Sie sich benachrichtigen, wenn dieses Produkt wieder auf Lager ist!
Cushion Cut Yellow Gemstone Studs | Silver Earrings
- Default Title
Regulärer Preis
$49.00
Verkaufspreis
$49.00
Regulärer Preis
$0.00
Stückpreis
pro
Cushion Cut Yellow Gemstone Studs | Silver Earrings
Regulärer Preis
$49.00
Verkaufspreis
$49.00
Regulärer Preis
$0.00
Stückpreis
pro