Rochime
Silver Green & Clear Stone Tennis Bracelet
Regulärer Preis
$89.00
Verkaufspreis
$89.00
Regulärer Preis
$0.00
Stückpreis
pro
Every order comes with one complimentary branded gift box .
Artikelnummer: zh58335
Abholverfügbarkeit konnte nicht geladen werden
- Gift Packaging
- 30 day free returns
- Sustainably Made
- Ships within 48 hours
Description
Description
| Model Number | zh58335 |
| Material Type | 925 Sterling Silver |
| Weight | 5.9g |
| Plating | Rhodium Plated |
| Main Stone | 5A Zircon |
| Detail Size | Width: 2.3mm Thickness: 2.6mm |
| Color | White gold color |
| Stock | Ready to ship |
| Place Of Origin | Guangzhou,China |
Care instructions
Care instructions
Care instructions for silver jewelry
Crafted from 925 sterling silver, Rochime jewelry is made to last with proper care.Avoid water, chemicals, and sweat, and store your pieces in a dry, airtight place when not in use.
Delivery and return
Delivery and return
Deliveries
- Orders ship within 48 business hours.
- Enjoy free shipping on orders over $499.
- We offer a 30-day free return or exchange for any quality issues.
Secure Checkout with
Notify me
Lassen Sie sich benachrichtigen, wenn dieses Produkt wieder auf Lager ist!
Silver Green & Clear Stone Tennis Bracelet
- White Gold / 15.8cm
Regulärer Preis
$89.00
Verkaufspreis
$89.00
Regulärer Preis
$0.00
Stückpreis
pro
Silver Green & Clear Stone Tennis Bracelet
Regulärer Preis
$89.00
Verkaufspreis
$89.00
Regulärer Preis
$0.00
Stückpreis
pro