Rochime
Round Brilliant Stone Halo Pendant | Silver Necklace
Prix régulier
$49.00
Prix de vente
$49.00
Prix régulier
$0.00
Prix unitaire
par
Every order comes with one complimentary branded gift box .
UGS: zj36891
Impossible de charger la disponibilité du ramassage
- Gift Packaging
- 30 day free returns
- Sustainably Made
- Ships within 48 hours
Description
Description
| Model Number | zj36891 |
| Material Type | 925 Sterling Silver |
| Weight | 4g |
| Plating | Rhodium Plated |
| Main Stone | 5A Zircon |
| Detail Size | Main Stone: 7.5mm (1.5ct) |
| Color | White gold color |
| Stock | Ready to ship |
| Place Of Origin | Guangzhou,China |
Care instructions
Care instructions
Care instructions for silver jewelry
Crafted from 925 sterling silver, Rochime jewelry is made to last with proper care.Avoid water, chemicals, and sweat, and store your pieces in a dry, airtight place when not in use.
Delivery and return
Delivery and return
Deliveries
- Orders ship within 48 business hours.
- Enjoy free shipping on orders over $499.
- We offer a 30-day free return or exchange for any quality issues.
Secure Checkout with
Notify me
Soyez averti lorsque ce produit sera de nouveau en stock !
Round Brilliant Stone Halo Pendant | Silver Necklace
- 45cm
Prix régulier
$49.00
Prix de vente
$49.00
Prix régulier
$0.00
Prix unitaire
par
Round Brilliant Stone Halo Pendant | Silver Necklace
Prix régulier
$49.00
Prix de vente
$49.00
Prix régulier
$0.00
Prix unitaire
par