Rochime
Minimalist Mini Tennis Silver Bracelet
Prix régulier
$89.00
Prix de vente
$89.00
Prix régulier
$0.00
Prix unitaire
par
Every order comes with one complimentary branded gift box .
UGS: zh58336
Impossible de charger la disponibilité du ramassage
- Gift Packaging
- 30 day free returns
- Sustainably Made
- Ships within 48 hours
Description
Description
| Model | zh58336 |
| Material Type | 925 Sterling Silver |
| Weight | 6.6g |
| Plating | Rhodium Plated |
| Main Stone | 5A Zircon |
| Detail Size | Thickness: 2.7mm Width: 2.3mm |
| Color | White gold color |
| Stock | Ready to ship |
| Place Of Origin | Guangzhou,China |
A stylish and minimalist mini zircon bracelet, understated yet exquisite.
Care instructions
Care instructions
Care instructions for silver jewelry
Crafted from 925 sterling silver, Rochime jewelry is made to last with proper care.Avoid water, chemicals, and sweat, and store your pieces in a dry, airtight place when not in use.
Delivery and return
Delivery and return
Deliveries
- Orders ship within 48 business hours.
- Enjoy free shipping on orders over $499.
- We offer a 30-day free return or exchange for any quality issues.
Secure Checkout with
Notify me
Soyez averti lorsque ce produit sera de nouveau en stock !
Minimalist Mini Tennis Silver Bracelet
- 15.8cm
Prix régulier
$89.00
Prix de vente
$89.00
Prix régulier
$0.00
Prix unitaire
par
Minimalist Mini Tennis Silver Bracelet
Prix régulier
$89.00
Prix de vente
$89.00
Prix régulier
$0.00
Prix unitaire
par